OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PTC-2021L - Ѕидна греалка

Одлична зидна греалка, која грее и лади. Има и вентилатор функција, регулација со далечинско, лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизајн, и бела боја, која се вклопува во секој ентериер.... Прочитај повеќе

3,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3087Нема инфорамции
Одлична зидна греалка, која грее и лади. Има и вентилатор функција, регулација со далечинско, лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизајн, и бела боја, која се вклопува во секој ентериер.
• Напон: 220V-240V~50/60Hz
• Јачина: 2000W
• 2 јачини:
- 1: 1000W
- 2: 2000W
• Одржување топлина
• Заштита од прегревање
• Далечиски управувач
• Тајмер
• Индикациска сијаличка
• PTC (керамички) греачи
• Ѕидна монтажа
• Димензија (mm): 570 (Д) x 170 (Ш) x 260 (В)
• Тежина: 2,5 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PTC-2021L - Ѕидна греалка

3,490 ден