OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN-5800-4 - Моторна пила

54 cm3 зафатнина на моторотНоминална излезна моќност: 2.2 kWТип на мотор: двотактенВоздушно ладење на моторот3000 вртежи во мин. при слободен тек550 ml резервоар за гориво260 ml резервоар за моторно масло508 mm... Прочитај повеќе

8,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 661Нема инфорамции
54 cm3 зафатнина на моторот
Номинална излезна моќност: 2.2 kW
Тип на мотор: двотактен
Воздушно ладење на моторот
3000 вртежи во мин. при слободен тек
550 ml резервоар за гориво
260 ml резервоар за моторно масло
508 mm (20")  должина на меч
Погонски чекор: 8.255 mm (.325")
5,4 kg тежина
2 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN-5800-4 - Моторна пила

8,999 ден