OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN5200-6 Моторна пила + Iskra B512 заштитни очила

Iskra PN5200-6 Моторна пила Зафатнина на моторот: 49,2 cm3 Излезна сила: 2,1 kW (2.9 KM) Вртежи: 3000 врт/мин Мотор: двотактен Резервоар за гориво: 550 мл Резервоар за моторно масло: 260 мл... Прочитај повеќе

7,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4407Нема инфорамции
Iskra PN5200-6 Моторна пила Зафатнина на моторот: 49,2 cm3 Излезна сила: 2,1 kW (2.9 KM) Вртежи: 3000 врт/мин Мотор: двотактен Резервоар за гориво: 550 мл Резервоар за моторно масло: 260 мл Должина на меч: 457 mm (18"") Гаранција: - 2 години + Iskra B512 - Заштитни очила Заштита 45 м/с Широко видно поле Димензии: 61мм (В) x 155мм (Ш) x 61мм (Д)
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN5200-6 Моторна пила + Iskra B512 заштитни очила

7,999 ден