OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN-5200-6 - Моторна пила

Бензиска моторна пила Зафатнина на моторот 49,2 cm3; Номинална излезна моќност: 2.1 kW ;Тип на мотор: двотактен ; Воздушно ладење на моторот ; 3000 вртежи во мин. при слободен тек ; 550 ml резервоар за гориво... Прочитај повеќе

8,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 639Нема инфорамции
Бензиска моторна пила 
Зафатнина на моторот 49,2 cm3; 
Номинална излезна моќност: 2.1 kW ;
Тип на мотор: двотактен ; 
Воздушно ладење на моторот ; 
3000 вртежи во мин. при слободен тек ; 
550 ml резервоар за гориво ; 
260 ml резервоар за моторно масло ; 
457 mm (18 ") должина на меч ; - Погонски чекор: 8.255 mm (.325") ; - 5,4 kg тежина ; 
2 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN-5200-6 - Моторна пила

8,599 ден