OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN4500-6 16" - Бензинска моторна пила

Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч.Зафатнина на моторот - 45,8 cm3Воздушно ладењеИзлезна моќност - 1,6 kW3000 rp/m слободен текКап. на садот за гориво - 550 mlКап. на... Прочитај повеќе

7,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 642Нема инфорамции
Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч.
Зафатнина на моторот - 45,8 cm3
Воздушно ладење
Излезна моќност - 1,6 kW
3000 rp/m слободен тек
Кап. на садот за гориво - 550 ml
Кап. на садот за масло - 260 ml
Погонски чекор - 325 " (8255 mm)
Тежина - 5,4 kg
2 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN4500-6 16" - Бензинска моторна пила

7,499 ден