OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN-3800-6 - Бензиска моторна пила

- Зафатнина на моторот: 37,2 cm3 - Номинална излезна моќност: 1,2 kW - Тип на мотор: двотактен - Воздушно ладење на моторот - 3000 вртежи во мин. при слободен тек -... Прочитај повеќе

7,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7583Нема инфорамции
- Зафатнина на моторот: 37,2 cm3 - Номинална излезна моќност: 1,2 kW - Тип на мотор: двотактен - Воздушно ладење на моторот - 3000 вртежи во мин. при слободен тек - 310 ml резервоар за гориво - 210 ml резервоар за моторно масло - 355 mm должина на меч - Погонски чекор: 9,525 mm (3/8") - Нето маса: 4,5 kg - Бруто маса: 6 kg - Димензии на кутија: 425 (Д) x 245 (Ш) x 300 (В) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN-3800-6 - Бензиска моторна пила

7,699 ден