OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-18%

Iskra PN 2500 - Панелка 2.5 kW

Моќност: 2500W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен со можност за монтажа на ѕид Функција на чување на топлина Термичка заштита • термостат Индикатор за статус Димензии на пакување (во... Прочитај повеќе

4,499 ден 3,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2902Нема инфорамции
Моќност: 2500W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен со можност за монтажа на ѕид Функција на чување на топлина Термичка заштита • термостат Индикатор за статус Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN 2500 - Панелка 2.5 kW

4,499 ден 3,699 ден