OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN-2500 2A- Моторна Пила

Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин Тип на мотор:двотактен Воздушно ладење на мотор Вкупен капацитет за гориво:230 мл... Прочитај повеќе

7,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3057Нема инфорамции
Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин Тип на мотор:двотактен Воздушно ладење на мотор Вкупен капацитет за гориво:230 мл Вкупен капацитет за улје: 160 мл Должина на пила:305 mm (12") Чекор на ланецот: 9,525 mm (3/8 ") Тежина: 3 кг Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN-2500 2A- Моторна Пила

7,999 ден