OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка

• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид • функција на чување на топлина • термичка заштита • термостат • Индикатор... Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskrapn2500Нема инфорамции
• Моќност: 2500W
• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• Самостоен со можност за монтажа на ѕид
• функција на чување на топлина
• термичка заштита • термостат
• Индикатор за статус
• Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V)
• Тежина на апаратот: 2,5 кг
Гаранција - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка

3,999 ден