OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PN 2000 2kW - Eлектрична панелка

Моќност: 2000W • 2 јачини:       - 1: 1000W       - 2: 2000WНапон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен со можност за монтажа на ѕид , функција на чување на топлина , термичка... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Моќност: 2000W 
• 2 јачини:
       - 1: 1000W
       - 2: 2000W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz 
Самостоен со можност за монтажа на ѕид , 
функција на чување на топлина , 
термичка заштита, термостат,
Индикатор за статус 
Димензии на пакување: 820x120x500
Тежина на апаратот: 5,5 кг 

Гаранција - 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PN 2000 2kW - Eлектрична панелка

2,999 ден