OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra PH 003 - Транспортна количка

580 x 300 x 120 mm (LxWxH)MDF плочи со дебелина од 18,6 ммТркала: Ø 73 mm Вртливата 360 ° ПП Тркалца 200 кг (максимум)Тежина на апаратот: 2,5 кг Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7005Нема инфорамции
580 x 300 x 120 mm (LxWxH)
MDF плочи со дебелина од 18,6 мм
Тркала: Ø 73 mm
Вртливата 360 °
ПП Тркалца
200 кг (максимум)
Тежина на апаратот: 2,5 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra PH 003 - Транспортна количка

1,199 ден