OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra OS180 Вибрациска брусилка

• 230-240V~50Hz• јачина: 180W• број на обртаи: 12.000 min-1• број на вибрации:12.000 - 24.000 min-1• дијаметар на вибрациски круг: 1 mm• брусна плоча: 90x187 mm• брусен лист: 90×230 mm• приклучок за... Прочитај повеќе

1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• 230-240V~50Hz
• јачина: 180W
• број на обртаи: 12.000 min-1
• број на вибрации:12.000 - 24.000 min-1
• дијаметар на вибрациски круг: 1 mm
• брусна плоча: 90x187 mm
• брусен лист: 90×230 mm
• приклучок за собирање прашина
• вреќичка за прашина
• Димензија (mm): 550 x 105 x 170
• Нето тежина: 1,65 kg
• Бруто тежина: 1,71 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra OS180 Вибрациска брусилка

1,999 ден