OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra OR-201 - Плинско решо

Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 3,35kW и три различни површини за готвење. Шпоретот работи на течен нафтен гас G30 и е без заштита.

• Вкупно термичко производство: 3,35kW
• Излез на топлина: 1,50kW / 1,85kW
• Дијаметар на млазницата: Ø 0,60 mm / Ø 0,65 mm
• Дијаметар на горилникот: Ø 65 mm / Ø 77 mm
• Гасна врска: Ø 8 mm
• Вид на гас: течен нафтен гас (бутан) G30 + (пропан) G31
• Категорија на гас: I 3B / P
• Притисок (mbar): 30
• Покријте за заштита од ветер и прашина
• емајлирано куќиште
• Заштита: нема

• Димензии на пакувањето (во мм): 492 (L) x 85 (W) x 340 (H)
• Нето тежина: 2,60 кг
• Бруто тежина: 2,80 кг

• 24 месеци гаранција

1,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra OR-201 - Плинско решо

  1,799 ден