OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra N0E 5ET 230 - Бежичен тример за трева

Напон: 18 V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 8000 / мин-1 Дијаметар на сечење : Ø 230 мм Дијаметар на навој : Ø 1,6 мм Димензии... Прочитај повеќе

4,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 646Нема инфорамции
Напон: 18 V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 8000 / мин-1 Дијаметар на сечење : Ø 230 мм Дијаметар на навој : Ø 1,6 мм Димензии на пакувањето (во мм) : 865 (В) х 280 (Ш) х 115 (Д) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra N0E 5ET 230 - Бежичен тример за трева

4,999 ден