OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra N0E-11ET-3.6-B - Батериска ножица за трева и жива ограда

- Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah) - Вртежи во празно: 1000 / min-1 - Ширина на сечење : 80 mm ( трева) - Должина на сечење : 110... Прочитај повеќе

2,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4406Нема инфорамции
- Напон: 3,6V
- Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah)
- Вртежи во празно: 1000 / min-1
- Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
- Должина на сечење : 110 mm (ограда)
- Додатоци за косење трева
- Додатоци за сечење ограда
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra N0E-11ET-3.6-B - Батериска ножица за трева и жива ограда

2,399 ден