OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra MR 700 - Тример со додатоци

Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци кои може да се перат Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна Не ја иритира... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2899Нема инфорамции
Напон: 1.2V,
Моќност: 2W,
4 Додатоци кои може да се перат
Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
Не ја иритира кожата
Li-ion Батерија, со стандарден полнач
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra MR 700 - Тример со додатоци

1,199 ден