OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra M0E 6ET 7.2 (ET1002) - Батериска ножица за кастрење

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод,Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо,Ергономична рачка, лезно забележлива црвена боја, гајка... Прочитај повеќе

3,860 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 685Нема инфорамции

Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод,
Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо,
Ергономична рачка, лезно забележлива црвена боја, гајка за закачување

Напон: 7.2V
Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)
Вртежи во празно: 1,2 сек / рез
Ширина на сечење: Ø 16 mm (максимум)
2 година гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra M0E 6ET 7.2 (ET1002) - Батериска ножица за кастрење

3,860 ден