OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ML-MD01-120 - Батериски повеќенаменски алат

• Напон: 12V• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)• Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1• Избирач на брзина: 0-10 (максимум)• Глава за затегнување: ,2 3,2 mm (максимум)• Огромни додатоци• Димензии на пакувањето (во... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

• Напон: 12V
• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)
• Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1
• Избирач на брзина: 0-10 (максимум)
• Глава за затегнување: ,2 3,2 mm (максимум)
• Огромни додатоци
• Димензии на пакувањето (во мм): 205 (L) x 85 (W) x 235 (H)
• Нето тежина: 1,4 кг
• Бруто тежина: 1,5 кг

Гаранција - 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ML-MD01-120 - Батериски повеќенаменски алат

2,999 ден