OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ML-CD92 180S - Батериска дупчалка во куфер со 2 батерии

Напон: 18V две батериимоќност: 2xLi-ion батерија(1,5ah)-1.Ниво: 0-400 мин.-2.Ниво: 0-1500 мин.степен на вртежен момент: 21+1вртежен момен: 23 NmLED светилка,индикатор на состојба на батеријата, самозатезна главакапацитет на дупчење: 18mm (дрво) 7mm (метал) 6... Прочитај повеќе

5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2448Нема инфорамции
Напон: 18V две батерии
моќност: 2xLi-ion батерија(1,5ah)
-1.Ниво: 0-400 мин.
-2.Ниво: 0-1500 мин.
степен на вртежен момент: 21+1
вртежен момен: 23 Nm
LED светилка,индикатор на состојба на батеријата, самозатезна глава
капацитет на дупчење: 18mm (дрво) 7mm (метал) 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ML-CD92 180S - Батериска дупчалка во куфер со 2 батерии

5,999 ден