OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ML-CD92-144 - Батериска дупчалка

Напон: 14.4V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / min-1, Степени на вртежен момент: 21 + 1, Вртежен момент: 15 Nm, LED сијалица, Самозатезна глава :... Прочитај повеќе

3,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 645Нема инфорамции

Напон: 14.4V,
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ),
Вртежи во празно: 0-700 / min-1,
Степени на вртежен момент: 21 + 1,
Вртежен момент: 15 Nm,
LED сијалица,
Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум), Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 6 mm (железо)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ML-CD92-144 - Батериска дупчалка

3,499 ден