OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra MG-2 WH - Мини тостер

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 700W-800W (макс)• Панели изработени од нелеплив материјал• Два индикатори за статусот• термостат• Заштита од прегревање• Број на тост: 2• Форма на плочата на... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2719Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 700W-800W (макс)
• Панели изработени од нелеплив материјал
• Два индикатори за статусот
• термостат
• Заштита од прегревање
• Број на тост: 2
• Форма на плочата на решетки: ребрести
• Боја: црна
• Димензии на кутијата (во мм): 243 (L) x 97 (W) x 232 (H)
• Нето тежина: 1,08 кг
• Бруто тежина: 1,25 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra MG-2 WH - Мини тостер

1,199 ден