OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra M0L 3ET 150 (ET2901) - Батериска пила за сечење гранки

Батериска пила за сечење гранкиСо одвоива ергономична рачка за лесно складирањеГолем прекидач со додатен заштитникПрерамка за на рамо18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работаВо пакувањето е вклучено... Прочитај повеќе

6,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1052Нема инфорамции
Батериска пила за сечење гранки
Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање
Голем прекидач со додатен заштитник
Прерамка за на рамо
18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работа
Во пакувањето е вклучено уље за подмачкување на внатрешноста на пилата

Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
Должина на мечот 150 mm
Должина на рачката 200 cm
Тежина 3 kg
2 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra M0L 3ET 150 (ET2901) - Батериска пила за сечење гранки

6,999 ден