OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra LDE-520A - Бензиски сврдел

Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина • Моќност на моторот: 1,45 kW• Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута• Мотор капацитет: 52 cm3• модел... Прочитај повеќе

14,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 606Нема инфорамции

Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина


• Моќност на моторот: 1,45 kW
• Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
• Мотор капацитет: 52 cm3
• модел на мотор: LD1E44F-5, 2-тактен
• Тип мотор: едноцилиндер, со воздушно ладење
• Обратна брзина: 0-270 вртежи во минута
• Капацитет на гориво: 1200 ml

• Макс. дијаметар на бургија: Φ300 mm
• Должина на бургија: 650 mm
• Вклучувајќи вретено: Φ100 mm, Φ150 mm, Φ200 mm
• Димензии на амбалажата (mm): 1180 (D) x 360 (W) x 280 (V)
• Нето тежина: 10 кг
• Бруто тежина: 16,8 кг

Гаранција - 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra LDE-520A - Бензиски сврдел

14,500 ден