OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra KL1808 - Електричен бокал за вода

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Влезна моќност: 1800W (максимум)• Волумен: 2,0 л• Куќиште од не'рѓосувачки челик• Преклопник за отворање на капакот• Скриен грејач• Вода филтер• прекинувач за вклучување /... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2938Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 1800W (максимум)
• Волумен: 2,0 л
• Куќиште од не'рѓосувачки челик
• Преклопник за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Вода филтер
• прекинувач за вклучување / исклучување
• Индикатор за статус
• подвижен приклучок од 360 °
• Троен безбедносен систем:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакетот (во мм): 185 (L) x 185 (W) x 235 (H)
• Нето тежина: 0,96 кг
• Бруто тежина: 1,04 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra KL1808 - Електричен бокал за вода

1,199 ден