OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra FH 03 калорифер

Напон: 220V-240V~50/60HzМоќност: 1800W-2000W• 2 јачини: 1000W - 2000W• 2 можности за поставување: легнат и испавен • 3 функции на дување: ладно, топло, жешко• Функција за одржување на топлина• Заштита од загревање•... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2867Нема инфорамции
Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 1800W-2000W
• 2 јачини: 1000W - 2000W
• 2 можности за поставување: легнат и испавен
• 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
• Функција за одржување на топлина
• Заштита од загревање
• Термостат
• Индикатор
• Должина на кабел: 1,5m
• Димензии на пак (mm): 250 (D) x 125 (Š) x 255 (V)
• Нето тежина: 1,1 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FH 03 калорифер

999 ден