OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra JF-P208 - Електричен бокал за вода

Карактеристики: • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• влезна моќност: 1850-2200W (макс)• волумен: 1,7 L• копче за да го отворите капакот• скриен грејач од не'рѓосувачки челик• отстранлив филтер за вода• Осветлен... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10374Нема инфорамции

Карактеристики:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• влезна моќност: 1850-2200W (макс)
• волумен: 1,7 L
• копче за да го отворите капакот
• скриен грејач од не'рѓосувачки челик
• отстранлив филтер за вода
• Осветлен прекинувач за вклучување / исклучување
• Двојно скалило за нивото на водата
• подвижен приклучок од 360 °
• троен систем на безбедност:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакувањето (во мм): 210 (L) x 155 (W) x 225 (H)
• Нето тежина: 0,98 кг
• Бруто тежина: 1,05 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra JF-P208 - Електричен бокал за вода

1,199 ден