OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra IX-MT36A - Акумулаторски повеќенаменски сет за градина

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута• Време на траење: 30-35 мин • Додатоци:• Продолжеток глава со конец  - Дијаметар... Прочитај повеќе

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута
• Време на траење: 30-35 мин

• Додатоци:
• Продолжеток глава со конец
  - Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжеток глава со метално сечило
  - Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Продолжеток - пила за гранки
  - Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ")
   - Чекор наланец: 9.525 mm (3/8 ")
  - Должина на мечот: 203 мм (8 ")
• Продолжеток - ножица за жива ограда
  - Должина на сечење: 400 мм

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra IX-MT36A - Акумулаторски повеќенаменски сет за градина

14,999 ден