OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra IX-GT36 - Акумулаторски тример

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА• Напон: 36V• Електричен мотор без четки• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута• Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм• Дијаметар на косење: Ø 300 mm•... Прочитај повеќе

5,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
• Дијаметар на косење: Ø 300 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 205 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra IX-GT36 - Акумулаторски тример

5,590 ден