OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra IC-3500D - Индукциска плоча

• моќност: 3500W (макс)• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• прилагодување на работната сила: - лев панел: 200W-2000W - Десен панел: 200W-1500W• Поставување на работната температура од 60-240 ° C• можност... Прочитај повеќе

5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10163Нема инфорамции

• моќност: 3500W (макс)
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• прилагодување на работната сила:
- лев панел: 200W-2000W
- Десен панел: 200W-1500W
• Поставување на работната температура од 60-240 ° C
• можност за прикажување на температура во C ° или моќност во W
• тајмер: 1 до 240 мин
• автоматско исклучување по 120 мин
• минимална загуба на топлина (90% ефикасност)
• заштеда до 60% време
• заштеда на енергија до 50%
• 50% побрзо готвење
• издржлива стакло-керамичка површина за готвење (4 мм)
• погоден за садови од Ø12 до Ø26 см
• автоматско препознавање сад
• LED дисплеј
• контрола на допир
• Нозе што не се лизнуваат
• заштита од прегревање
• заштита од пренапони
• лесно чистење
• Две независни зони за готвење
• Димензии на пакувањето (во мм): 615 (L) x 90 (W) x 393 (H)
• Нето тежина: 4,6 кг
• Бруто тежина: 5,16 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra IC-3500D - Индукциска плоча

5,999 ден