OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra IC-2000S - Индукциска плотна

• моќност: 2000W (макс)• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• 10 степени на труд (200W-2000W)• Поставување на работната температура од 60-240 ° C• можност за прикажување на температура во C °... Прочитај повеќе

3,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10161Нема инфорамции

• моќност: 2000W (макс)
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• 10 степени на труд (200W-2000W)
• Поставување на работната температура од 60-240 ° C
• можност за прикажување на температура во C ° или моќност во W
• тајмер: 1 до 240 мин
• автоматско исклучување по 120 мин
• минимална загуба на топлина (90% ефикасност)
• заштеда до 60% време
• заштеда на енергија до 50%
• 50% побрзо готвење
• издржлива стакло-керамичка површина за готвење (4 мм)
• погоден за садови од Ø12 до Ø26 см
• автоматско препознавање сад
• LED дисплеј
• контрола на допир
• Нозе што не се лизнуваат
• заштита од прегревање
• заштита од пренапони
• лесно чистење
• Димензии на пакетот (во мм): 320 (L) x 88 (W) x 390 (H)
• Нето тежина: 2,3 кг
• Бруто тежина: 2,65 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra IC-2000S - Индукциска плотна

3,490 ден