OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HTS 8 - Сет штрафцигери

Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm SL (-) Слот • 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm • Хром-ванадиум... Прочитај повеќе

699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2871Нема инфорамции

Сет од штрафцигери со магнетна глава

8 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст
• 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

• Хром-ванадиум челик
• Пакување: блистер

Надворешен кутија за пакување
• Димензии (во мм): 330 (H) x 430 (Ш) x 380 (Д)
• количество: 24 парчиња / кутија
• Нето тежина: 9,0 кг
• Бруто Тежина: 10,0 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HTS 8 - Сет штрафцигери

699 ден