OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HT260B - Тример за жива ограда

• Волумен на моторот: 25,4 см3• Тип на моторот: HT260B (LD1E34F) двотактен• Воздушно ладење на моторот• моќност: 0,75 kW• Брзина во празно: 3000 вртежи во минута• Брзина на моторот без оптоварување:... Прочитај повеќе

9,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 675Нема инфорамции
• Волумен на моторот: 25,4 см3
• Тип на моторот: HT260B (LD1E34F) двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• моќност: 0,75 kW
• Брзина во празно: 3000 вртежи во минута
• Брзина на моторот без оптоварување: 7500 вртежи во минута
• Ширина на сечење (максимум): Ø 23 мм (0,9 ”)
• Должина на сечило: 560 mm (22 ”)
• Должина на мечот: 600 мм (23,6 ”)
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,5 L
• Прилагодлива рачка: 90 степени лево / десно
• Димензии на пакувањето (во мм): 1070 (L) x 240 (W) x 215 (H)
• Нето тежина: 5,5 кг
• Бруто тежина: 6,5 кг

• 24 месеци гаранција години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HT260B - Тример за жива ограда

9,499 ден