OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HP MT01 - Мултифунционален пекач/фритеза

Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред. Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно... Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2873Нема инфорамции

Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред. Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење, печење на печење и пржење.

• 8 во 1 мултифункционален фриер
• моќност: 1200W-1400W (макс)
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• копче за повеќе функции за прилагодување на температурата
• LED статус на греење (црвена)
• стаклен капак со рачката
• Резервоар за капацитет од 5 l
• Практични рачки за носење
• опрема:
- рачката на корпа за пржење
- пржете корпа
- Пареа решетка

• Затоплување
• врие
• Пари
• Бавно готвење
• Пржење
• Скара
• Печење
• Длабоко пржење

• Димензии на пакетот (во мм): 380 (L) x 370 (W) x 270 (H)
• Нето тежина: 4,25 кг
• Бруто тежина: 5,25 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HP MT01 - Мултифунционален пекач/фритеза

3,999 ден