OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HL38RCT - Мини шпорет со плотни

• мини рерна со плочки за готвење• моќност на рерната: 2000W• електрични панели: - голема табла: 1000W (7 187мм) - мала плоча: 600W (5155mm)• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• капацитет... Прочитај повеќе

5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7878Нема инфорамции
• мини рерна со плочки за готвење
• моќност на рерната: 2000W
• електрични панели:
- голема табла: 1000W (7 187мм)
- мала плоча: 600W (5155mm)
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• капацитет на рерна: 38L
• Температурен опсег: 100-230 ° C
• 3 режими на рерна:
- горниот грејач + skewer
- долен грејач
- и двата грејачи + костур
• Функција на тајмер: 0-60 мин со аларм
• функција за скара
• функција за циркулација на воздухот
• елементи за греење: не'рѓосувачки челик
• додатоци:
- конзерва
- решетка со држач
- пијалак за скара со држач

• Димензии на производот (во мм): 520 (L) x 380 (W) x 380 (H)
• Димензии на кутијата (во мм): 564 (L) x 390 (W) x 416 (H)
• Нето тежина: 11,11 кг
• Бруто тежина: 12,44 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HL38RCT - Мини шпорет со плотни

5,999 ден