OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HL-SD15Li-1036 - Батериска Штрафилица

Напон: 3,6V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
Вртежи во празно: 180 / мин-1
Вртежен момент : 3 Nm
LED сијалица
Самозатезна глава : Ø 6,35 mm

1,699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra HL-SD15Li-1036 - Батериска Штрафилица

  1,699 ден