OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Nema Naslov

Iskra Хилта Z1C-DL05-26 Тежина 2200.0 гр. Моќност: 850 W Вртежи 850 врт/мин Удари: 3150 удр/мин SDS Футер Должина на кабелот: 1,8 м Во паќетот добивате: Предна рачка, BMC куфер, 2 длета,... Прочитај повеќе

4,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2285Нема инфорамции
Iskra Хилта Z1C-DL05-26 Тежина 2200.0 гр. Моќност: 850 W Вртежи 850 врт/мин Удари: 3150 удр/мин SDS Футер Должина на кабелот: 1,8 м Во паќетот добивате: Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина + Iskra Заштитни очила B512 Заштита 45 м/с Широко видно поле Димензии: 61мм (В) x 155мм (Ш) x 61мм (Д) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Nema Naslov

4,499 ден