OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HH-09 - Халогена греалка

Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации.Се карактеризира со повторувачка... Прочитај повеќе

1,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 694Нема инфорамции

Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации.
Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина.
Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

Овој грејач е одлично решение кога имате потребата за греење само на одредени простории и е лесна за движење.

  • Напон: 220V - 240V ~ 50 / 60Hz
  • Моќност: 1400W - 1600W
  • 4 греачи (можност да се вклучи секој греач посебно)
  • Функција за повторлива ротација
  • Должина на кабел: 1,5м
  • Димензии:  350 x 165 x 565mm
  • Тежина: 1кг
  • 2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HH-09 - Халогена греалка

1,799 ден