OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HG56SMH-BS675EXi - Бензиска косилка за трева

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење, ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!... Прочитај повеќе

29,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8673Нема инфорамции

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• Обем на моторот: 163 cm3
• моќност: 2,68 kW
• Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута
• Тип на моторот: четиристепен BS675EXi
• Ладење на воздухот на моторот
• режим на возење: сопствен погон
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L
• Капацитет на тавче за масло: 0,47 L
• Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm
• 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Максимална ширина на сечењето: 560 mm (22 ")
• Функција за мулчирање
• тркала на лежиште:
    • Преден 178 мм (7 ")
    • Заден 254 mm (10 ")
• Обем на корпа за трева: 62L
• Врска со црево во градина
• За тревници до: 1800 м²
• Димензии на пакетот (во мм): 955 (L) x 600 (W) x 490 (H)
• Нето тежина: 36,4 кг
• Бруто тежина: 39,5 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HG56SMH-BS675EXi - Бензиска косилка за трева

29,999 ден