OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HG53SMH-MA190 - Бензиска косилка за трева

'- Kапацитет на моторот: 189 cm3 - Моќност: 3,5 kW (4,7 KM) - Вртежи во празно: 3000 врт / мин - Тип на мотор: четиритактен (Yamaha) - Воздушно ладење на моторот... Прочитај повеќе

24,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7243Нема инфорамции
'- Kапацитет на моторот: 189 cm3 - Моќност: 3,5 kW (4,7 KM) - Вртежи во празно: 3000 врт / мин - Тип на мотор: четиритактен (Yamaha) - Воздушно ладење на моторот - Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L - Капацитет на резервоарот за масло: 0,6 L - Регулација на висината на сечење: 20-75 mm - 8 позиции за прилагодување на висината (централно) - Максимално сечење во ширина: 530 mm (21 ") - Тркала: предна 178 mm (7 "); задна 254 mm (10") - Волумен на кошница за трева: 62 L - За тревници до 1800 m² Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HG53SMH-MA190 - Бензиска косилка за трева

24,999 ден