OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HB 08 - Рачен блендер / пасатор

Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz Моќност: 400W (макс.) Подесување на брзина: 2 нивоа Ножеви од нерѓосувачки челик Пластична рачка Ергономски дизајн Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145; Нето / бруто тежина:... Прочитај повеќе

1,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7013Нема инфорамции
Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz Моќност: 400W (макс.) Подесување на брзина: 2 нивоа Ножеви од нерѓосувачки челик Пластична рачка Ергономски дизајн Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145; Нето / бруто тежина: 0,85 / 1кг; Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, 800m Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HB 08 - Рачен блендер / пасатор

1,699 ден