OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra HB-02S - Стапен блендер / пасатор

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно... Прочитај повеќе

1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2896Нема инфорамции

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 400W (макс)
• Прилагодување на брзината: 2 нагодувања
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• Врат од нерѓосувачки челик
• Ергономски дизајн
• мерен сад од 800 ml
• Димензии на пакувањето (во мм): 103 (L) x 103 (W) x 400 (H)
• Нето тежина: 0,716 кг
• Бруто тежина: 0,83 кг
• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra HB-02S - Стапен блендер / пасатор

1,399 ден