OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-TH-MT01V - Повеќе наменски алат Осцилатор

Повеќе наменски алат Јачина: 300W Напон: 230-240V~ 50Hz Брзина на оптеретување: 0-26.000/min-1 Додатоци: Колектор за прашина Брусна плоча Брузна хатија (3x) Потопна хартија за брусење (2x) должина на кабел: 1,8 m... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1221Нема инфорамции
Повеќе наменски алат Јачина: 300W Напон: 230-240V~ 50Hz Брзина на оптеретување: 0-26.000/min-1 Додатоци: Колектор за прашина Брусна плоча Брузна хатија (3x) Потопна хартија за брусење (2x) должина на кабел: 1,8 m Пакување на куфер Димензии (Во мм): 355 (Д) x 100 (Ш) x 255 (В) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-TH-MT01V - Повеќе наменски алат Осцилатор

2,999 ден