OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX MC012 Мини рачна кружна пила

• Јачина: 450W• Напон: 230-240V ~ 50Hz• Обртаи: 3400 / min-1• промер: ø 54,8 мм• дубина (максимум): 12 мм• удобна рачка• 3 ножа• должина на кабел: 1,8 м• Пакување: куфер•Димензии: 310... Прочитај повеќе

4,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1220Нема инфорамции
• Јачина: 450W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Обртаи: 3400 / min-1
• промер: ø 54,8 мм
• дубина (максимум): 12 мм
• удобна рачка
• 3 ножа
• должина на кабел: 1,8 м
• Пакување: куфер
•Димензии: 310 x 110 x 225
• Нето тежина: 2,3 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX MC012 Мини рачна кружна пила

4,799 ден