OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-MC011 - Кружна пила 900W

Кружната пила Iskra GX-MC011 900W може да се пофали со моќно сечило со дијаметар од 125 mm. Длабочината на сечење под агол од 90 ° е 60 mm. Практичниот куфер овозможува... Прочитај повеќе

6,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 5479Нема инфорамции

Кружната пила Iskra GX-MC011 900W може да се пофали со моќно сечило со дијаметар од 125 mm. Длабочината на сечење под агол од 90 ° е 60 mm. Практичниот куфер овозможува лесен и брз транспорт, додека удобниот зафат го спречува заморот.

  • 2 универзални ножеви
  • куфер

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Моќност: 900W (макс)
  • Нема оптоварување тежина: 0-4500 вртежи во минута
  • Дијаметар на сечивата: Ø 125 mm
  • Длабочина на сечење (макс): 60 mm
  • Должина на кабел: 1.8m

2 години гаранција 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-MC011 - Кружна пила 900W

6,999 ден