OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-MC010B-2 - Циркуларна пила

1200 W јачина5000 rpm во празен одДлабочината на сечење на 90 ° - 60 mmпри 45 ° - 48 mmПодесувачки агол на сечење до 45 °1,8 m кабел2 години гаранција  Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7016Нема инфорамции

1200 W јачина
5000 rpm во празен од
Длабочината на сечење на 90 ° - 60 mm
при 45 ° - 48 mm
Подесувачки агол на сечење до 45 °
1,8 m кабел

2 години гаранција 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-MC010B-2 - Циркуларна пила

3,999 ден