OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-MC009 - Кружна пила

Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 1200W (max) Вртежи: 0-5000 okr/min Оштрица: Ø 185*18T*20 mm Длабина на рез 90° kut (max): 60 mm Длабина рез 45° kut (max): 48 mm Агол на сечење до... Прочитај повеќе

3,799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1219Нема инфорамции
Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 1200W (max) Вртежи: 0-5000 okr/min Оштрица: Ø 185*18T*20 mm Длабина на рез 90° kut (max): 60 mm Длабина рез 45° kut (max): 48 mm Агол на сечење до 45° Удобна држка Заштита Должина на кабел: 1,8m Димензии (В mm): 325 (Д) x 245 (Ш) x 245 (В) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-MC009 - Кружна пила

3,799 ден