OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-JS004A - Убодна пила

• Напон: 220-240V ~ 50Hz• Снага: 600W (максимум)• 3 подесувања на брзината• Брзина: 0-3000 окр / мин• Прилагодлив агол на сечење: 45 °• Дебелина на сечење: • дрво: 65 мм •... Прочитај повеќе

2,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 671Нема инфорамции

• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Снага: 600W (максимум)
• 3 подесувања на брзината
• Брзина: 0-3000 окр / мин
• Прилагодлив агол на сечење: 45 °
• Дебелина на сечење:
• дрво: 65 мм
• пластика: 12 мм
• железо: 6 мм
• Кабел за напојување: 1,8 м
• Димензии: 240 x 75 x 215
• Нето тежина: 2 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-JS004A - Убодна пила

2,490 ден