OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-BMC002 - Ударна дупчалка 500W со сет алати во куфер

Јачина : 500W Напон : 230-240V~50Hz Брзина на вртежи : 0-3000/min-1 Глава: ø 13mm Променлива брзина Два сета на вртење Рачка Мерач на длабочина Должина на кабел: 1,5m Сет на рачни... Прочитај повеќе

3,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1217Нема инфорамции

Јачина : 500W
Напон : 230-240V~50Hz
Брзина на вртежи : 0-3000/min-1
Глава: ø 13mm
Променлива брзина
Два сета на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,5m
Сет на рачни алати:
столарски чекан 227g
комбинирана клешта
клешта која се подесува
магнетски додаток за екстензии
тапетарски нож 
метро (2 m)
сет на насадни клучеви 25 mm
додаток сет за бушење типли
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-BMC002 - Ударна дупчалка 500W со сет алати во куфер

3,199 ден