OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-AG047 - Аголна брусалка 900W

Напон : 220-240V ; 50Hz Моќност: 900W( максимум) Брзина: 12000 вртежи во минута Големина на диск: 125mm Оска: M14 Две дополнителни позиции на рачката Должина на кабелотза напојување:1,8m Димензии на пакување... Прочитај повеќе

2,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7003Нема инфорамции
Напон : 220-240V ; 50Hz
Моќност: 900W( максимум)
Брзина: 12000 вртежи во минута
Големина на диск: 125mm
Оска: M14
Две дополнителни позиции на рачката
Должина на кабелотза напојување:1,8m
Димензии на пакување (во мм) : 315 x 135 x 120 
Нето тежина : 1,955kg
Бруто тежина : 2kg
24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-AG047 - Аголна брусалка 900W

2,499 ден