OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-AG046-2 - Аголна брусилка 500W

Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 500W (max) Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                          Големина на диск Ø 115 mm Осовина: M14 Две дотатни места за рачка                                                          Должина на кабел: 1,8m Димензии на пакување (В mm): 295... Прочитај повеќе

1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1218Нема инфорамции
  • Напон: 220-240V~50Hz
  • Јачина: 500W (max)
  • Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                         
  • Големина на диск Ø 115 mm
  • Осовина: M14
  • Две дотатни места за рачка                                                         
  • Должина на кабел: 1,8m
  • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
  • Нето тежина: 1,9 kg 

Гаранција - 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-AG046-2 - Аголна брусилка 500W

1,899 ден